subota, 26. ožujka 2016.

MARCH FAVORITES! MAC,AURA,DEBBY,ESSENCE,GLISS...


Dobar dan,drage moje. Danas sam odlučila napraviti mali pregled favorita za 3.mjesec pošto se bliži njegov kraj. Imam nekoliko sitnih proizvoda o kojima ću ovisno o vama pisati detaljnije u idućim postovima










 

Za početak ću vam predstaviti ove dvije olovke za usne koje nanosim na sam rub usne,debby olovka je u broju 2 i koštala je u bipi par eura, essence random olovka,najsličnija boji mojih usana,10-etak kuna i stvarno je odlična! U principu mislim da essence ima daleko bolje olovke za usne nego što ima pudere,maskare i sl


Ovo je beauty blender iz Aure,kupljeno u Kozmu na glavnom kolodvoru u Zgu,obožavam ovu malu stvarčicu,jako lijepo mi lice izgleda nakon što ga koristim i puno mi je draži od četkica,cijena je 30 kn


Ovo je puder kupljen u dm-u za 30,40 kn,generalno sam ga odlučila kupiti zbog jedinog razloga,maskara mi se preslikava i užasno me to živciralo,odlučila sam kupiti ovakav neki puder koji mi je zaista sjajan,ako imate problem sa preslikavanjem nanesite ovakav neki puder nakon tečnog i garantiram da vam se neće preslikavati maskara 


Ovaj su mi mjesec strašno pucale usne,koristila sam melem i BABY LIPS i ovaj essence labelo u nekoj peach nijansi,savršeno izgleda,ali nemojte ga koristiti na ispucalim ustima,18 kn BBL,10 kn ESS na akciji
 Ovaj mjesec sam nekako poludila za njegom kose u sljedećem postu ću pisati o svemu što koristim,između ostalog,ovo mi je oporavilo kosu,sjajni su,daju zavidan sjaj kosi čak mi je par prijateljica reklo šta koristim da mi izgleda tako zdravo pa evo,Gliss je odgovor! 30 kn
 Najbolji bronzer dosad,isprva vas možda neće oduševiti,ali dajte mu šansu stvarno je predivan,nećete izgledati narančasto nakon što ga stavite što je meni jako bitno jer sam se prije osjećala ko naranča,35 kn
 Odlična maskara za 70-80kn,ja ju nanosim nakon što uvijem trepavice i stavim MF maskaru,zatim nanesem još sloj ove maskare i fantastična mi je!

 Ovo je krema iz Austrije,nisam sigurna za cijenu,ali ovo je odlična stvar,stavljam je na prištiće,ogrebotine,crvenilo i stvarno je krema vrh!

Ovo je njegovo veličanstvo MAC studio fix puder,najbolji puder ikad,cijena 240 kn bez pumpice,sa pumpicom je 270kn,ja sam ga platila 240kn uzela sam od starog pudera pumpicu i eto haha,napravit ću posebno recenziju za njega ako želite. Ako ste u mogućnosti,kupite ga,imala sam prije puno više prištića,sve sitnije nepravilnosti prekrije,nijansa je fantastična,sve pohvale za ovaj puder!!


Nadam se da vam se svidio ovaj kratki post,veliki pozdrav!



nedjelja, 3. siječnja 2016.

mini winter makeup haul

Dobrodošli u moj novi post koji se neadam da će biti puno puta pregledan kao i prethodni post !
U ovom postu pokazat ću Vam svoj mini winter makeup haul!




Kao što vidite od šminke,kupila sam primer,sjenilo,maskaru i četkicu za sjenilo.U nastavku ću Vam napisati mišljenje o svakom proizvodu posebno!











Prvo ćemo započeti od primera,baze,kojeg smatram osobito važnim za šminkanje. Ovako, kupljen je u dm-u,cijena je 40-ak kn,neutralizira crvenilo,ali ništa posebno ne očekujte neku ogromnu razliku. Puder mi drži dosta duže s njim,osjetim da na dijelovima na kojima ga namažem,koža bude malo nježnija. Ostavlja neke male šljokice,ali to je gotovo neprimjetno i čim stavim puder to se ne primjećuje uopće. Također,catrice ima sličan proizvod kao ovaj samo što umjesto neutraliziranja crvenila,ovaj drugi miče sjaj sa lica,cijena je ista,ali još ga nisam probala,nisam imala potrebu.



Naravno,ovo zelenilo se makne što ga više masirate u kožu kružnim pokretima.




I sljedeći proizvod je od dosta poznatog brenda,max factor 2000 calorie,vodootporna. Ovu maskaru koristim već godinu i pol. Probala sam i neke druge,međutim ovami naviše odgovara. Ne trusi se, ne razmazuje se, lijepo mi razdvaja trepavice i izdužuje ih. Ne suši se brzo i traje mi po dva tri mj bez problema! Cijena je 70 kn,u dmu.


Ova mala paletica je sjajna,pigmentacija je jako dobra,i izdrži mi cijeli dan na kapcima bez popravljanja. Iz avona je,dostupna,više je onako matt i lijepo ju pomješam sa catrice matt sjenilom i savršena je.


Ovo je četkica iz essenca,kupljena u dmu po cijeni od 10 kn,jako lako s njom nanosim sjenilo i lijepo ga izblendam. Ne žalim što sam ju kupila definitivno!




na ovoj slici nalazi se nekoliko proizvoda. Ništa posebno. Dezodorans je odličan,20-etak kn,lijep miris,postojan,nanesem ga nakon tuširanja i drži cijelu noć i dan. Odličan! Dalje imamo ovaj losion koji jako lijepo njeguje kožu i bruno b.mirišljavi gel za tuširanje te IQ kremu iz dma za par kuna koja mi je vratila elastičnost i hidrataciju kože.


Jako sam zadovoljna ovim mini shoppingom,svi proizvodi su jako dobri,odlični i savjetujem Vam da ih kupite. Nadam se da sam Vam ovom recenzijom uspjela pomoći ako ste se dvoumili između neki proizvoda. Pozdrav do sljedećeg posta!


nedjelja, 27. prosinca 2015.

make up (MAC,essence,catrice)



Kao što i piše u samom naslovu u ovom postu ću vam predstaviti nekoliko proizvoda poznatijih i više manje pristupačnih brendova. U ovom postu,cijena su različite,od skupljih proizvoda do onih jeftinijih. Naravno,cijena može ali i ne mora biti ključan faktor kvalitete. Uz priložene slike,reći ću vam i svoje mišljenje te kako se određeni proizvod ponaša na koži.







Prvi proizvod je od essencea eyebrow stylist set u broju 01 (brunette style),cijena:22 kn,kupljeno u dm-u. Jedna od boljih stvari za obrve,vrlo povoljna i dostupna,malen kistić/četkica omogućuje lako iscrtavanje,pigmentacija je srednja,nadogradnjom se naravno povećava. Što se tiče dugotrajnosti,drži oko 5,6 sati,solidno. Uz nju dolazi i jedan dodatak koji nije ništa posebno,idealno za početnice. Svakako preporučujem ovaj set za početnice.




Sljedeći proizvod je također od essencea: soo glow cream to powder higlighter,cijena:oko 23 kn,u dm-u. Koristim ga na jagodicama za zdrav sjaj kako se kaže,nanosim ga prstima pošto je dosta mekan. Pazite da ne pretjerate s njim,drži nekih 3,4 sata,dovoljno za ovakvu cijenu. Ako se želite "sjajiti" malo više,savjetujem Vam nešto skuplji proizvod. 












 MAC pro longwear eye liner,cijena:160kn, lako se nanosi,ostaje cijeli dan,možete ga staviti i na waterline,ne razmazuje se i definitivno savršen. Ako želite što oštriju/tanju liniju morat ćete koristiti šiljilo svaki 3,4 put nakon nanošenja. Izrazito pigmentiran i vrijedan tih novaca. Također ovdje se nalazi nešto jeftinija verzija eyeliner pen,cijena:22kn,ne razmazuje se,izvlači tanku liniju,ali ne ostaje cijeli dan,6,7 sati najviše ali dobra zamjena za MAC





 
Kao što vidite vrh je dosta tanak što omogućuje izrazito lako nanošenje





MAC studio fix fluid u broju NC15,SPF 15,cijena;240 kn + pumpica 34kn,30 ml,nudi jaku pokrivenost, nije težak na licu, prednost mu daje bogat izbor nijansi, ne stvara prištiće,postojan cijeli dan



Proizvod od 40-ak kuna,koji nudi dosta pigmentirana matt sjenila koja traju i do 6 sati proizveo je Catrice. Kao što sam rekla,postojan je na normalnoj koži,koja nije premasna. Na sljedećim slikama ćete vidjeti kakve su pigmentacije i koliko nude za svoj
2/6


1/6
3/6

5/6
6/6
  



I za kraj,ovaj lak od 11 kn koji je kupljen u dm-u također me iznenadio ugodno,za ovakvu malu cijenu drži i do dva dana,mora se nanijeti dva sloja za malo puniju boju,četkica je tanka i omogućuje lako nanošenje,suši se srednje do brzo.                                                                                          Dobar lak za nisku cijenu!







I evo,došli smo do kraja mog prvog posta,nadam se da sam Vam pomogla u biranju kozmetike i dala Vam korisne savjete.