subota, 26. ožujka 2016.

MARCH FAVORITES! MAC,AURA,DEBBY,ESSENCE,GLISS...


Dobar dan,drage moje. Danas sam odlučila napraviti mali pregled favorita za 3.mjesec pošto se bliži njegov kraj. Imam nekoliko sitnih proizvoda o kojima ću ovisno o vama pisati detaljnije u idućim postovima










 

Za početak ću vam predstaviti ove dvije olovke za usne koje nanosim na sam rub usne,debby olovka je u broju 2 i koštala je u bipi par eura, essence random olovka,najsličnija boji mojih usana,10-etak kuna i stvarno je odlična! U principu mislim da essence ima daleko bolje olovke za usne nego što ima pudere,maskare i sl


Ovo je beauty blender iz Aure,kupljeno u Kozmu na glavnom kolodvoru u Zgu,obožavam ovu malu stvarčicu,jako lijepo mi lice izgleda nakon što ga koristim i puno mi je draži od četkica,cijena je 30 kn


Ovo je puder kupljen u dm-u za 30,40 kn,generalno sam ga odlučila kupiti zbog jedinog razloga,maskara mi se preslikava i užasno me to živciralo,odlučila sam kupiti ovakav neki puder koji mi je zaista sjajan,ako imate problem sa preslikavanjem nanesite ovakav neki puder nakon tečnog i garantiram da vam se neće preslikavati maskara 


Ovaj su mi mjesec strašno pucale usne,koristila sam melem i BABY LIPS i ovaj essence labelo u nekoj peach nijansi,savršeno izgleda,ali nemojte ga koristiti na ispucalim ustima,18 kn BBL,10 kn ESS na akciji
 Ovaj mjesec sam nekako poludila za njegom kose u sljedećem postu ću pisati o svemu što koristim,između ostalog,ovo mi je oporavilo kosu,sjajni su,daju zavidan sjaj kosi čak mi je par prijateljica reklo šta koristim da mi izgleda tako zdravo pa evo,Gliss je odgovor! 30 kn
 Najbolji bronzer dosad,isprva vas možda neće oduševiti,ali dajte mu šansu stvarno je predivan,nećete izgledati narančasto nakon što ga stavite što je meni jako bitno jer sam se prije osjećala ko naranča,35 kn
 Odlična maskara za 70-80kn,ja ju nanosim nakon što uvijem trepavice i stavim MF maskaru,zatim nanesem još sloj ove maskare i fantastična mi je!

 Ovo je krema iz Austrije,nisam sigurna za cijenu,ali ovo je odlična stvar,stavljam je na prištiće,ogrebotine,crvenilo i stvarno je krema vrh!

Ovo je njegovo veličanstvo MAC studio fix puder,najbolji puder ikad,cijena 240 kn bez pumpice,sa pumpicom je 270kn,ja sam ga platila 240kn uzela sam od starog pudera pumpicu i eto haha,napravit ću posebno recenziju za njega ako želite. Ako ste u mogućnosti,kupite ga,imala sam prije puno više prištića,sve sitnije nepravilnosti prekrije,nijansa je fantastična,sve pohvale za ovaj puder!!


Nadam se da vam se svidio ovaj kratki post,veliki pozdrav!



Nema komentara:

Objavi komentar